Kotly ponúkané spoločnosťou PFH s.r.o.


Kotly PFH
 

Teplovodné kotly od firmy PFH s.r.o. sú najmodernejšie riešenie v oblasti výhrevnej techniky. Kombináciou kotlov so slnečnými kolektormi a akumulačnými nádržami dosahujeme vysokých úspor. K tomu nám pomáha moderná riadiaca jednotka od firmy Plum ecoMAX 800R2 s equitermickým riadením.

V ponuke máme kotly na ekohrášok, pelety, biomasu, olej, plyn, tepelné čerpadlá, kolektory a akumulačné nádrže.

Z našej širokej ponuky vyberáme kotol Vulcanus na ekohrášok a pelety s otočnou retortou a horákom s možnosťou priameho fúkania vzduchu do ohniskovej komory. Kotol je vybavený riadiacou jednotkou ecoMAX 800R2 s funkciou individual fuzzy logic a equitermickým riadením. V tomto kotly je v prípade potreby možné páliť kusové drevo a uhlie.

Ďalej vám môžeme ponúknuť kotol na pelety značky Bio-Max, ktorý sa vyznačuje veľmi vysokou účinnosťou a to až 93%. Táto vysoká účinnosť sa dosahuje dobrou konštrukciou kotla a pomocou výkonného turbínového horáka, ktorý sa dokáže sám podpáliť a aj čistiť. Dá sa naprogramovať týždenný režim, prípadne ho je možné ovládať cez GSM sieť alebo internet. Tento kotol vyžaduje veľmi malú údržbu.

Máme zastúpenie od francúzskej firmy Auer, ktorá je technologickým lídrom vo vykurovaní plynom na princípe pulzného spaľovania plynu. Z ďalších produktov firmy Auer by sme vám radi predstavili vysokovýkonné tepelné čerpadlo HRC 70 na vykurovanie objektov. Vyznačuje sa vysokou účinnosťou až do -20 ⁰C. Na ohrev TÚV odporúčame Cyliu Air.