System_70mm Natur

Z ekologického uhlu pohľadu a taktiež z ekonomických dôvodov je výhodou u okien z umelej hmoty možnost opätovného využitia materiálu PVC. Globálny nedostatok surovín vyžaduje efektívne zaobchádanie s našimi omezenými zásobami prírodných zdrojov – v rámci starostlivosti o životné prostredie. Zavedenie okenného systému 70 mm je výrazom našej dôvery v ideu opätovného využitia prvotného materiálu.

- okenný systém s 70 mm šírkou zástavby
- neviditeľná, vnútorná, statická zpevňujúca kostra
- lepší zvarovateľnosť profilov, silnejšie zhotovenie spojov v rohoch
- zvýšená tuhosť okna a menšia pravdepodobnosť deformácie profilov
- vysoké tepelné a hlukové izolačné vlastnosti
- inovačná technológia, ktorá minimalizuje emise CO2 a obmedzuje spotrebu energií
- kontinuita idei greenline – používanie ekologických, bezolovnatých stabilizátorov na báze zinku a vápníka

System_70mm Select

Značka KBE uviedla na trh nový typ profilového okenného systému pod označením KBE System_70mm SELECT. Nový produkt sa od predchádzajúcich na prvý pohľad odlišuje svojim dizajnom, ktorý sa vyznačuje štýlovo harmonicky zaoblenými líniami. Neoddeliteľnou súčasťou nového dizajnu je tiež široká ponuka farebného prevedenia.

-atraktívny zaoblený dizajn
-5-komorová technológia
-rôzne dekory a farebné varianty
-zdokonalená tepelná izolácia vďaka 70 mm stavebnej hĺbke
-viac bezpečnosti pri 13mm osi pre kovanie
-výborná statika
-tesnenia v čiernom alebo šedom prevedení
-dodatočná tepelná a zvuková izolácia a zvýšenie bezpečnosti vďaka hlbšej drážke pre sklo

System_88mm

KBE Systém _88 mm spĺňa vysoké požiadavky, ktoré sú v súčasnosti požadované od moderných systémov plastových okien. Medzi ich najdôležitejšie aspekty patrí: úspora energie, ochrana prírodných zdrojov, ochrana pred vlámaním a proti hluku. Výberom Systému _88 mm, vyberáte novú generáciu profilov, ktorá je zárukou najvyššej kvality, pohodlného používania a finančnej výhodnosti. Nový systém okien s optimálnou šírkou osadenia 88 mm vyznačuje nové horizonty.

Elegantný a funkčný: Výnimočná konštrukcia je zárukou maximálnej funkčnosti pri zachovaní nízkej viditeľnej šírky.
Dlhá životnosť a stabilita: Vďaka zdokonalenej statike a optimálnej štruktúre profilov sa KBE Systém_88 mm vyznačuje dlhou životnosťou a stabilitou.
Ochrana prírodných zdrojov a úspora energie: Podporujeme myšlienku vyváženého rozvoja vďaka výrobným procesom, ktoré sa podieľajú na ochrane prírodných zdrojov. Výhodnosť dosiahnutá vďaka vynikajúcim izolačným vlastnostiam.

Moderný dizajn, ideálne proporcie: Mimoriadne elegantný profil, s nízkou viditeľnou šírkou poskytuje maximálny prístup slnečným lúčov.
Okná s väčšími rozmermi: Vďaka zdokonalenej statike profilov existuje možnosť výroby okien v nadštandardných veľkostiach.
Rôznorodosť výberu koloristiky: Systém KBE_88 mm je dostupný v širokej palete odtieňov.