Zaoberáme sa predajom a distribúciou kompletného sortimentu inštalačného materiálu. V ponuke máme Systém PEX. Je to moderný systém slúžiaci na realizáciu vykurovania a kanalizácie. Je založený na niekoľkovrstvých rúrach typu PEX/AL/PEX a širokom sortimente konektorov so šrobovacím a upínacím spôsobom pripojenia. Systém PEX umožňuje prakticky ľubovoľnú inštaláciu a prispôsobenie sa individuálnym požiadavkám. Systém PEX bol testovaný na zhodnosť s príslušnými normami.

Vďaka veľmi vysokým vytrvalostným a prevádzkovým parametrom môžu byť viacvrstvé rúry systému PEX použité v stavebníctve ako aj v novostavbách či pri rekonštrukciách. Rúry systému PEX sú dodávané v priemeroch 16mm, 20mm, 25mm a 32mm. Maximálna prevádzková teplota je 95 °C a maximálny prevádzkový tlak 1 MPa.

Ďalej ponúkame ventily na teplú a studenú vodu, plynové ventily, filtre, systém PPR, pozinkované, mosadzné a čierne tvarovky. K nášmu inštalačnému materiálu poskytujeme aj kompletný izolačný systém a všetky potrebné doplnky.

V našej ponuke máme aj vykurovacie telesá, obehové čerpadlá, komínové a ventilačné systémy, čističky odpadových vôd.